• Święto Niepodległości...ślubowanie klasy pierwszej

• .

Dla uczniów klasy I 7 listopada był dniem wyjątkowym. W obecności znakomitych gości złozyli slubowanie i zostali pasowani na uczniów. Uroczystość była połączona z obchodami Święta Niepodległości oraz patrona szkoły. Uczniowie klasy VIII przygotowali krótki rys historyczny nawiązujący do zblizającego  się święta. Obchody świeta Niepodległości były również okazją do podziękowania statuetką Kryształowego Orła Kołu Łowieckiemu Ostoja w Olesznie, które reprezentował Pan Mieczyslaw Długosz oraz Państwu Małgorzacie i Pawłowi Bieć za działania na rzecz rozwoju szkoły. Podczas spotkania dyrektor szkoły otrzymała z rąk prezesa Związku Sybiraków w Drawsku Pomorskim  Pana Mieczysława Lenkiewicza wyjątkowe odznaczenie... złotą odznakę Sybiraków.

• Czy znamy rośliny wodne?

• Jeszcze nie dokońca dobrze wybrzmiał pierwszy dzwonek w tym roku, a już nasi uczniowie  uczestniczyli w konkursie wiedzy o roślinach wodnych. Konkurs przygotował Zachodniopomorski Uniwersytet  Technologiczny w Szczecinie. Do finału, który odbędzie się w Szczecinie zakwalifikowało się 5 naszych uczniów.

• Bezpieczni razem

• Już w pierwszym tygodniu września uczniów klas 0-III odwiedzili funkcjonariusze Powiatowej Komendy Policji w Drawsku. Bezpieczna droga do szkoły, zachowanie w szkole i autobusie szkolnym, to tylko niektóre tematy poruszone z najmłodszymi uczniami naszej szkoły. Dla wszystkich były niespodzianki.

• Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

• Czas wakacji dobiegł końca. Pierwszy dzwonek oznajmił kolejny rok szkolny. Jaki będzie ten rok ? Zapewne pracowity  i z sukcesami, o które walczy każdy uczeń. Niech więc spełnią się marzenia, a czas wspólne spędzony będzie radosny i pełen przygód.

• Uroczystość zakończenia roku szkolnego

• Za nami uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Dla wielu uczniów zakończony sukcesem- nagrody książkowe, stypendia finansowe, nagrody rzeczowe, odznaki wzorowego ucznia...to tylko niektóre trofea wręczone najlepszym w obecności przyjaciół szkoły, gości zaproszonych oraz rodziców.