• 31 maja - Światowy Dzień Bez Papierosa

• Co roku 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa. Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne.  Światowy Dzień bez Papierosa został ustanowiony przez WHO w 1987 roku ze względu na rosnącą liczbę osób uzależnionych i pacjentów ze schorzeniami wywoływanymi przez palenie papierosów - głównie nowotworami płuc, przełyku, krtani, gardła czy trzustki.  Światowy Dzień bez Papierosa ma  zachęcić palaczy do 24-godzinnego okresu abstynencji od wszystkich form konsumpcji tytoniu na całym świecie.

• Wizyta strażaków

• Dziękujemy strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim za przekazanie maseczek dla naszej szkoły.

• Konsultacje dla uczniów klasy VIII

• Szkoła w Mielenku Drawskim  organizuje dla zainteresowanych uczniów konsultacje z nauczycielami przedmiotów. Będą się one odbywać w szkole. Uczeń, który chciałby wziąć w nich udział ma obowiązek poinformować o tym nauczyciela przedmiotu, za pośrednictwem dziennika Librus, na dzień przed wyznaczonym terminem konsultacji do godz. 15.00.

Konsultacje_dla_uczniow_klasy_VIII.pdf​​​​​​​

• KOMUNIKAT BURMISTRZA DRAWSKA POMORSKIEGO